O nás

Firma MZ elektrokola vznikla v roce 2014, kdy začala spolupracovat s firmou BP LUMEN, s. r. o., která vyvíjí a distribuuje značku Apache Bicycles – českou značku jízdních kol s tradicí od roku 2001 a která se  elektrokoly intenzivně zabývá od roku 2008. Patří tak k průkopníkům elektrocyklistky v České republice. Stali jsme jejich smluvním partnerem, autorizovaným servisním centrem a prodejcem elektrokol a elektrosad  Apache Bicycles.  Naší společnou snahou je nabízet ucelený sortiment elektrokol různých kategorií a cenových úrovní ve střední a vyšší třídě tak, abychom uspokojili potřeby různých skupin zákazníků. 

Dalším naším obchodním partnerem je společnost EVBIKE, jejíž výhradním distributorem je společnost i4wifi a. s. Projekt EVBIKE odstartoval  v roce 2011. Přestavbové sady na elektrokolo procházejí kontrolou a testováním ve výrobním závodě v Číně i  v České republice. Díky tomu nabízí kvalitní, spolehlivé a dostupné řešení elektromobility.  V současné době je i4wifi,a. s. největším dovozcem středových přestavbových setů EVBIKE v Evropě.

V neposlední řadě jsme obchodním partnerem společnosti Partis, a.s., která nabízí elektrokola a přestavbové sety Spiritbike – elektrokola a příslušenství. 

MZ elektrokola nabízí kromě prodeje elektrokol také montáže elektrosad na vaše stávající kolo, záruční a pozáruční servis a v neposlední řadě provozujeme půjčovnu elektrokol, abychom zaručili našim zákazníkům veškerý komfort a servis při výběru a nákupu elektrokola.

Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete a stanete se spokojeným uživatelem některého z nabízených elektrokol. Před nákupem doporučujeme vyzkoušet si jízdu na elektrokole v naší půjčovně. Termín zkušební jízdy je nutno dohodnout předem telefonicky.

Zdeněk Šubrt – MZ elektrokola